Завершуємо листопад спортивними досягненнями житомирян

30. November 2021 Kateryna Hvozd

Продовжуємо нашу рубрику про спортивні досягнення жителів та жительок Житомирської області. На рахунку наших земляків бронза з плавання, подвійне срібло з шашок на міжнародному рівні та супер кубок України з волейболу.

Про це повідомляє Житомирська ОДА в мережі Facebook, пише izhytomyryanyn.com.

З Київської області міста Бровари доцент кафедри фізичного виховання та спортивного вдосконалення Микола Крук привіз бронзу з плавання. Категорія “мастерс”, дистанція - 50 метрів брасом. Турнір “KYIV OPEN” проводили 27-28 листопада.

“Житичі” - команда з волейболу Поліського національного університету блискуче зіграли в півфіналі з Харківською юридичною академією з рахунком “3:0”, а фіналі з командою “Барком-Кажани” з рахунком “3:2” та привезли додому Супер кубок України. Змагання проходили в Городку, що на Хмельниччині.

Олександр Гонгальський, майстер спорту України міжнародного класу, виборов срібло на змаганнях з шашок в Туреччині. Це, до речі, аж 2 срібні медалі в класичних шашках та категорії “бліц”. Олександр є вихованцем Житомирського регіонального спортивного центру “Інваспорт”.

А в Житомирі провели чемпіонат міста  з волейболу серед спортсменів з порушеннями слуху віком до 16 років. Серед дівчат золото здобула  Березівська спеціальна школа, срібло у Житомирської спеціальної школи №2. Серед хлопців: золото - Березівська спеціальна школа, срібло на рахунку Житомирської спеціальної школи №2.

Щиро вітаємо наших призерів та переможців і чекаємо ще більше здобутків в грудні!