Плавання можна віднести до категорії активного виду спорту, що...

Вибір електромобіля 2024: KIA чи Toyota?

“Інстаграмні” місця Житомира: куди можна сходити

В епоху диджиталізації, де соціальні мережі стали одним зі...

Як позбутися геморою?

Це досить поширене захворювання, яке пояснюється неправильним способом життя,...

Share

Свій черговий виїзний матч команда з Житомира провела невдало. Житомирське “Полісся” зазнало своєї першої поразки в цьому сезоні, поступившись “Волині” з Луцьку.

Далі розкаже “я житомирянин” з посиланням на Sportarena.

Як відбувався поєдинок

“Поліські вовки” грали за всіма правилами поведінки гостей, вичікували помилки волинян, чекали на шанс втекти в гостру контратаку. Протягом довгого часу єдиним, чим запам’яталися полісяни біля воріт суперників, це було жорстке зіткнення нападаючого Галенка з воротарем луцької команди – Леванідовим. У свою чергу, луцькі футболісти кілька разів гостро пробивали по воротам житомирян – удари наносили Сімінін та Оринчак. Але в цілому перший тайм був не дуже цікавим для вболівальників, які могли дивитись матч завдяки відеотрансляції в Youtube.Під кінець першого тайму представник житомирської команди Даудов міг відкрити рахунок, але його удар зі штрафного виявився неточним.

У другому таймі хід протистояння не дуже змінився. У господарів вийшов на заміну французький легіонер Рюльє Кейта. Постійно підключалися на виконання стандартів Приндета та Чачуа, але їх удари користі не приносили. Житомиряни, відчувши безпорадність досвідчених господарів, почали потихеньку загострювати гру. Тарануха не зміг забити після чергової флангової подачі, а згодом просто був зобов’язаний забивати. Даудов віддав тонкий розрізний пас, після якого Тарануха опинився один на один з голкіпером лучан. Ситуацію врятував захисник Войтіховський, який виніс м’яч вже з порожніх воріт. Після такої гостроти, почала більше рухатись і “Волинь”. Як результат затяжна серія кутових ударів, після яких полісяни наче відбилися, але Рябов у відборі поборовся за м’яча, а Оринчак з відстані метрів двадцяти пробив у дальній кут житомирян – 1:0.

Ситуація вимагала від “Полісся” відіграватися, але моментів було мало. Але наприкінці матчу житомиряни мали гарний варіант забити такий потрібний гол. Понєдєльнік пробивав обвідним красивим ударом з п’ятнадцяти метрів по воротам Леванідова, але той блиснувши реакцією удар парирував.

Таким чином, житомирський клуб зазнав першої поразки в цьому сезоні. Але не треба забувати, що вони програли гідному супернику, який є одним з найдосвідченіших в чемпіонаті.

Після дев’ятого туру, у ФК “Полісся” десять очок і він посідає сьому сходинку в таблиці. Хлопці вже готуються до наступного матчу, в якому суперником стане “ВПК-Агро” з Дніпропетровщини.

.,.,.,.,. Copyright © Partial use of materials is allowed in the presence of a hyperlink to us.