Для всіх українців важким та болючим був ранок 24...

Як стати донором під час війни? Поради та рекомендації

Наша країна досі знаходиться в стані війни. Ні в...

Share

Житомирські спортсмени та спортсменки продовжують підкорювати світ. Маємо першість з кікбоксингу та 2 срібні медалі й суддівську ліцензію європейського зразка з карате. Далі на izhytomyryanyn.

Інформацію про це розмістив Департамент культури, молоді та спорту Житомирської ОДА.

На нашому рахунку золото з кікбоксингу: житомирянин Роман Абрамович привіз нагороду з Вірменії. На нагородження Роман вийшов з прапором України та в козацькій кобурі. Міжнародний турнір з кікбоксингу “WAKO” проходив з 12 по 14 листопада у Єревані. Чемпіона тренував В’ячеслав Гопанчук.

З Чемпіонату Європи з кіошинкай карате, який проводили 13-14 листопада в Румунії, житомирянин Назар Кравчук привіз додому срібло. Хлопець взяв участь в трьох складних поєдинках серед юніорів. Його тренеру, Руслану Стукалу, вручили суддівську ліцензію європейського зразка. Спортсменка Дар’я Лукащук з Новоград-Волинського стала другою у тій же категорії. Бердичівець Роман Юрчук в 1/4 фіналу поступився місцем грузину. Національна збірна України, до складу якої ввійшли наші земляки, здобула перше командне місце. Вітання!