Плавання можна віднести до категорії активного виду спорту, що...

Вибір електромобіля 2024: KIA чи Toyota?

“Інстаграмні” місця Житомира: куди можна сходити

В епоху диджиталізації, де соціальні мережі стали одним зі...

Як позбутися геморою?

Це досить поширене захворювання, яке пояснюється неправильним способом життя,...

Share

20 серпня, житомирське “Полісся” провело зустріч у рамках першого раунду кубку України з хмельницькою командою “Поділля”. На жаль, “поліські вовки” поступилися 1-0.

Далі розкаже “Я житомирянин”

Хмельницький стадіон зустрів житомирську команду напівзаповненими трибунами, що підтвердило мінімальний інтерес хмельничан до кубкового матчу. “Полісся” також виставило на цей матч половину другого складу команди. Також на матчі був відсутній головний тренер команди полісян Анатолій Безсмертний, його на тренерському містку замінив помічник Коновалов.

Матч розпочався з щільного тиску місцевого колектива на ворота полісян. Але вправні дії житомирського голкіпера Федотова раз у раз рятували наші ворота. Але все ж таки “Поділлю” вдалося забити ще у першому таймі. Удар Зуєвича був влучним, після нерозбірливих дій захисту житомирян.

Після забитого голу, хмельницький колектив кинув усі сили на захист власних воріт, побудувавши міцні оборонні редути, які жовто-зелені так і не змогли пробити. Відмітимо тільки небезпечний момент, коли Швець був на вістрі атаки, але його удар головою пішов повз воріт суперника. 90 хвилин боротьби скінчилися і суддя зафіксував мінімальну перемогу хазяїв 1-0.

Відмітимо присутність на матчі житомирських ультрас, які у кількості декількох десятків чоловік приїхали підтримати свою команду. Фанати співали пісні та весь матч вболівали за своїх. В кінці матчу “Полісся” у повному складі підійшли до гостьової трибуни, щоб подякувати своїм вболівальникам.

Житомирське “Полісся” припиняє свою участь у Кубку України з футболу. Основну ставку керівництво клубу звісно ставить на матчі чемпіонату. Тому команда продовжує готуватися до наступних матчів, найближчий поєдинок житомиряни проведуть на виїзді з командою “Діназ” з Вишгорода. Матч відбудеться у селищі Демидів Вишгородського району Київської області. Початок – 17:00.