28 Вересня 2022

Житомирське “Полісся” програло “Черкащини-Академії” в матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги

Related

Чим особливий електросамокат для дорослих? Покупка екологічного транспорту у Житомирі

З його допомогою можна легко дістатися пункту призначення. Екологічний...

Житомир в піснях відомих виконавців

Десятки тисяч міст і містечок по всьому світу мають...

Як уникнути помилок при встановленні посудомийної машини?

Більшість користувачів переконані, що під час ремонту або під...

Маловідома футбольна команда Житомирщини

Мільйони фанатів по всій земній кулі погодяться, що футбол...

Про футболістів міста та області

Величезна кількість хлопчиків у світі хоч раз в житті...

Share

Житомирське “Полісся” зазнало поразки від ФК “Черкащина-Академія” у матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. За весь матч полісяни пропустили чотири м’ячі і лише завдяки результатам у інших матчах підгрупи зберегли 4 сходинку в турнірній таблиці. Далі розкаже “izhytomyryanyn.com”

Біда прийшла до воріт житомирян вже на 21 хвилині зустрічі. Під час подачі у штрафний майданчик Тарасенко і Ходуля боролись за м’яч на другому поверсі. Здавалось би очевидного порушення правил не відбулось, але головний рефері видав свисток і вказав на 11-метрову позначку. Сумнівний пенальті взявся виконувати Віталій Бойко. Півзахисник “академіків” поцілив точно у нижній кут воріт і не залишив шансів Олегу Мозілю.

Вже за три хвилини голкіперу житомирського “Полісся” довелось вдруге виймати м’яч із сітки власних воріт. Андрій Власюк не зумів вийти з-під пресингу черкащан, капітан гостей Дмитро Кошелюк навісив у штрафний майданчик житомирян, де його передачу замкнув Віталій Тимофієнко.

Після перерви вболівальники очікували побачити від “Полісся” зміни малюнку гри і бажання відіграти пропущені м’ячі, втім, вже на 48-й хвилині сподівання житомирян на позитивний результат одсунув далеко на лінію обрію Олександр Медведь. Захисники житомирської команди залишили без уваги його появу у центрі штрафного майданчика, і півзахисник “академіків” не пробачив їм такої необачності. З 10-метровї відстані він розстріляв ворота “Полісся”, довівши рахунок до розгромних 0:3.

Останній цвях у домовину житомирян на 86-й хвилині забив Олег Тарасенко. Після подачі від кутового прапорця він виявився повним господарем на лінії воротарського майданчика. Сильним ударом він відправив м’яч у ворота і остаточно поховав надії житомирян навіть на м’яч престижу. У підсумку фінальний свисток рефері зафіксував нищівну поразку “поліських вовків” – 0:4.

“По сьогоднішній грі – навіть нічого сказати. Хочеться Черкаси привітати з перемогою, з хорошою грою. А що обговорювати після таких ігор? Після таких ігор взагалі-то потрібно писати заяви про звільнення. Я вважаю, що це буде правильно. У всьому винні не хлопці. Вони тут ні до чого. У всьому винен тренер”, – сказав по завершенню матчу головний тренер ФК «Полісся» (Житомир) Анатолій Безсмертний.

“Ми не розраховували, що ми переможемо в чотири м’ячі. Ми їхали, планували і знали, що тут буде важка гра. Я вважаю, що десь в певних моментах нам пощастило. Але в загальному повторюсь: команда хотіла, команда боролась, і їхали ми сюди набирати очки”, – зазначив головний тренер ФК “Черкащина-Академія” (Білозір’я) Олександр Кирилюк.

У підсумку після матчів 22 туру житомирське “Полісся” зберегло 4 позицію у турнірній таблиці групи А. Втім, в спину команді Анатолія Безсмертного дихає вінницька “Нива”, і для збереження лідируючих позицій “поліським вовкам” потрібно попрацювати над собою та продемонструвати справжній жорсткий північний характер.

Наступний матч житомирське “Полісся” проведе 1 травня на виїзді проти футбольного клубу “Калуш”.