Чим особливий електросамокат для дорослих? Покупка екологічного транспорту у Житомирі

Мільйони фанатів по всій земній кулі погодяться, що футбол...

Про футболістів міста та області

Величезна кількість хлопчиків у світі хоч раз в житті...

Share

У селищі Гвардійське Дніпропетровської області відбувся чемпіонат з воєнізованого кросу серед військових частин Десантно-штурмових військ Збройних Сил України. Далі розкаже “Izhytomyryanyn.com”

За умовами чемпіонату, десантникам необхідно було пробігти дистанцію в три тисячі метрів зі зброєю, виконати стрільбу на точність з автомата Калашникова трьома патронами, а також здійснити метання навчальної ручної гранати Ф-1 вагою 600 грам.

Як повідомив начальник фізичної підготовки і спорту Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України підполковник Андрій Палагін, кожна команда складалася із семи учасників, п’ять чоловіків та дві жінки в кожній.

“До речі, наші десантні дівчата своєю фізичною загартованістю ні в чому не поступалися чоловікам, жодна з них не зійшла з дистанції, а деякі показали високі результати”, – розповів підполковник Андрій Палагін.

За підсумками змагань, призові місця розподілилися наступним чином. Зокрема, «бронзовими» призерами стала команда 80  бригади ДШВ ЗСУ. «Срібло» – за командою 81 бригади. Абсолютними переможцями чемпіонату стала команда 95 бригади.

В індивідуальному заліку найкращі результати серед військовослужбовців чоловіків та жінок показали майор Ігор Чорнобай з 25 бригади та старший солдат Надія Гомонова з 80  бригади

Призерів першості було нагороджено кубками, грамотами та спортивними медалями від командувача Десантно-штурмових військ Збройних Сил України генерал-лейтенанта Михайла Забродського.

Команда переможців буде представляти Десантно-штурмові війська на чемпіонаті Збройних Сил України з воєнізованого кросу, який відбудеться в травні поточного року.

Нагадаємо, що Житомирське “Полісся” зазнало поразки від ФК “Черкащина-Академія” у матчі 22 туру Чемпіонату України з футболу серед команд ІІ ліги. За весь матч полісяни пропустили чотири м’ячі і лише завдяки результатам у інших матчах підгрупи зберегли 4 сходинку в турнірній таблиці.